Weekendverslag 19 en 20 september

SENIOREN:
Heythuysen 1 heeft de eerste punten gemorst. Het werd thuis een 1-1 gelijkspel tegen Roermond 1. Heitse blijft hierdoor op de 5e plaats staan.
Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Jeroen Driessen, Joris Driessen, Rens Seunis, Guus van Dalen, Paul Suntjens, Remko Ouwerkerk (Luc Boonen), Bas Verlinden, Neil Timmermans (Etienne Tielen), Rik Sarton (Wouter Bergervoet) en Roy Peskens.
Scheidsrechter: Smits (Liessel).
Toeschouwers: 100.
Man of the match: Joris Driessen.
Pupil van de week: Kyan Rooswinkel (F1).
Scoreverloop:
1-0 Rik Sarton (52e minuut, strafschop) en 1-1 Dennis Muratovic (62e minuut).
Kort wedstrijdverslag:
De startelf was een tweetal plaatsen gewijzigd. In opstelling stonden Jeroen Driessen en Paul Suntjens i.p.v. Luc Boonen en Joey Kluskens. De wedstrijd begon gelijkopgaand met weinig gevaar voor de beide doelen. De match was over het geheel genomen vrij rommelig. De beste mogelijkheid in het eerste bedrijf was voor Remko Ouwerkerk. Na een vloeiende aanval kreeg Remko een uitgelezen kans. Echter schoot Remko de bal over het doel. In de tweede helft kwam Heitse snel op voorsprong na een terecht gegeven pingel. Remko Ouwerkerk werd in het strafschopgebied gevloerd. Rik Sarton benutte de penalty feilloos. De gasten trokken nu nog meer ten aanval en kwamen tien minuten later op gelijke hoogte. Dennis Muratovic werd slecht verdedigd en schoot de bal onhoudbaar voor goalie Martin Schreurs tegen de touwen. Coach Patrick Houtappels wilde voor de winst gaan en bracht twee verse aanvallers ten tonele. Pinchhitter Luc Boonen en A-speler Wouter Bergervoet (zijn debuut) kwamen binnen de lijnen. Dit leverde echter te weinig gevaar op. Bij de gasten werd een speler terecht na zijn tweede gele kaart van het veld gestuurd. Met de nummerieke meerderheid probeerde Heitse de winst binnen te halen. Paul Suntjens was met een goed genomen vrije trap dicht bij de winning goal, maar de keeper van Roermond redde bekwaam. Aan de overkant werd Roermond nog een paar keer gevaarlijk, maar het bleef bij een billijke 1-1 gelijkspel. De volgende week staat de uitwedstrijd tegen Vesta uit Melick op het programma.

Overige uitslagen
RKSVN-Vesta (4-0)
FC Maasgouw-Roggel (0-5)
Horn-RKSVV (3-1)
Boekoel-RKHVC (1-5)
Leveroy-RKAVC (2-1)
EMS-Crescentia (3-0)

Stand
1e RKSVN 3-9 (9-0)
2e EMS 3-9 (11-3)
3e Leveroy 3-9 (8-3)
4e Horn 3-7 (8-2)
5e Heythuysen 3-7 (5-2)
6e RKAVC 3-6 (11-4)
7e Roggel 3-4 (7-4)
8e Roermond 3-4 (5-5)
9e RKSVV 3-3 (6-8)
10e RKHVC 3-3 (5-11)
11e Boekoel 3-0 (5-12)
12e Vesta 3-0 (5-12)
13e Crescentia 3-0 (0-8)
14e FC Maasgouw 3-0 (0-11)

Heythuysen 2 heeft haar eerste zege geboekt. Thuis werd verdiend met 3-2 van het ongeslagen SSE 3 gewonnen. Na een 1-0 achterstand scoorde A-speler Rik Roumen de gelijkmaker. Nog in de 1e helft maakte de sterkspelende A-speler Wouter Bergervoet met een bekeken schot de 2-1. In de tweede helft scoorde "good old" Tom Lodewijks met een fraaie vrije trap de 3-1. De gasten kwamen nog terug tot 3-2 en knalde een strafschop op de bovenkant van de lat. Verder liet Heitse het niet meer komen en won knap. Dank aan routinier Sacha v.d. Ven (3e) en A-spelers Rik Roumen, Wouter Bergervoet, Philippe Schonkeren en Jasper Bergervoet voor het uithelpen.
Heythuysen 3 zegevierde uit eenvoudig met 4-0 over Leveroy 3 door treffers van Marco Timmermans (2x), Mike Reijnders (1x) en John Moors (1x).
Heythuysen 4 verloor andermaal met 3-2. Nu werd er uit tegen Nunhem 1 verloren. Merijn Swinkels en Bjorn Smit troffen doel.
De dames wonnen thuis gemakkelijk met 8-1 tegen HEBES VR1. Vooral in de 1e helft speelden de dames een puike partij. De goalscoorders waren Michelle Schmieder (3x, een onvervalste hattrick in de 1e helft), Robin Bex (1x), Jenny Welten (1x), Dyona Seunis (1x), Lois Berben (1x, een fraaie treffer) en Indy Coolen (1x).
Vrijdagavond vond een primeur in Heythuysen plaats. Er werd voor het eerste keer 7x7 35+ door vier teams gespeeld. Helaas werd er driemaal verloren, tegen Kronenberg (1-0), Koningslust (2-0) en Horn (3-0).

JEUGD
De meeste jeugdteams speelden hun derde en laatste bekerwedstrijd.
De B1 won uit kinderlijk eenvoudig met 11-0 van SVVH B1 en plaatste zich voor de 2e bekerronde. De doelpuntenmakers waren Tim Rutten (5x), Daan Engelen (3x), Roan v.d. Wal (1x), Siem Dorssers (1x) en Idse Prumpeler (1x). Tim Rutten werd tot "man of the match" uitgeroepen. Naast zijn 5 goals had Tim ook nog 4 assists.
De B2 verloor uit met 9-0 van SVH'39 B2.
De C1 verpletterde thuis Veritas C1 met 14-1 door doelpunten van Bo Silkens (6x), Martijn Vrenken (5x), Stijn Briels (1x), Sep van Neer (1x) en Maikel Nieskens (1x). Martijn Vrenken scoorde in de eerste tien minuten een hattrick. De C1 staat eveneens in de 2e bekerronde.
De C2 leed een nipte 2-1 uitnederlaag tegen ST RKESV/RKHVC/GKC C2. Shadi Hamam was succesvol.
De D2 won uit knap met 2-1 van RKSVN D2. Bram Berger scoorde tweemaal.
De E2 leed een 4-0 thuisnederlaag tegen Laar E2. Bij de ranjapauze was de stand nog 0-0.
De E3 verloor uit met 6-3 van HEBES E2. Ilias el Ayachi (2x) en Abdulrahman Karjoum (1x) deden het net trillen.
De F1 versloeg uit na een puike partij Haelen F1 met 8-4 door treffers van Thomas Geukemeijer (3x), Kyan Rooswinkel (2x), Ryan Vaessen (2x) en Niels Kurstjens (1x). Op doelsaldo werd het bereiken van de volgende bekerronde gemist.
In de Fair Play bekertoernooi verloor de F2 thuis met 1-0 van Haelen F2 en leed de F3 een 1-0 uitnederlaag tegen SHH F9.

G-VOETBAL
Het jeugd G-team verloor uit na een spektakelstuk met 8-5 van Passart-VKC JG1. Twan van Rixtel (4x) en Patrick Buutkamp (1x) scoorden.
Het derde G-team speelde thuis na een zeer aantrekkelijke wedstrijd met 4-4 tegen Sportclub Susteren G1 gelijk. Roy Claessens was viermaal trefzeker.

Volg ons

     

      

Accommodatie

Sportpark Molenhoek

Arevenlaan 5

6093 GM Heythuysen

Tel: 0475 - 49 28 20

Routebeschrijving

Postadres

Voetbalvereniging

S.V. Heythuysen

Postbus 3017

6093 ZG Heythuysen

 

Stuur een mail

Heeft u een vraag? Maak gebruik van het contactformulier.

Stuur een mail

Onze buren

Onderstaande verenigingen zijn onze buren op Sportpark Molenhoek:

Atletiek Leudal

TC Rulec

Schutterij St. Nicolaas